01
01
Nasz park ? zobacz
02
02
Koniec Elki zobacz
03
03
(Nie) Wesołe Miasteczko zobacz
04
04
I co dalej z parkiem? zobacz

III Spotkanie pod topolą „Barbara” tuż, tuż.

Drukuj
Opublikowano Super User

Tak jak obiecaliśmy mieszkańcom II Chorzowa, a przede wszystkim dzieciakom już 3 czerwca br. tj. w przyszły piątek w ramach Święta Młodego Chorzowianina Stowarzyszenie NASZ PARK wspólnie z innymi organizacjami zaprasza w godzinach od 15-tej do 19-tej do udziału w imprezie „ III Spotkanie pod topolą” na placu Mickiewicza.

Inspiracją dla organizowania corocznych już spotkań pod topolą na placu Mickiewicza w Chorzowie jest, uratowanie przy udziale Stowarzyszenia NASZ PARK i z woli mieszkańców, topoli kanadyjskiej przed wycięciem i nadanie jej imienia BARBARA. To stare przepiękne drzewo liczy już 88 lat, jego wysokość to 31 metrów , szerokość korony ok. 21 metrów, a obwód na wysokości 130 cm – aż 450 cm!

Podczas kolejnego spotkania z dziećmi, młodzieżą i starszymi mieszkańcami Chorzowa oprócz konkursów z nagrodami i zabaw dla dzieci oraz poczęstunku odbędzie się odsłonięcie tablicy pamiątkowej przy uratowanej topoli, która obchodzi swoje 88 urodziny.

 

Serdecznie wszystkich zapraszamy i zachęcamy do udziału we wspólnej zabawie!

Komentarzy (1)

  • Don Pedro
    Po raz kolejny ze strony "chorzów.naszemiasto." zdjęto artykuł z krytycznymi wobec "glacoka" komentarzami. Wystarczy na goglach wpisać: "Radni dzielą się władzą w mieście", by przeczytać co ludzie o nim myślą.

pozostało 500 znaków

Cancel or

2011 III Spotkanie pod topolą „Barbara” tuż, tuż.. Stowarzyszenie "Nasz Park"
Joomla