01
01
Nasz park ? zobacz
02
02
Koniec Elki zobacz
03
03
(Nie) Wesołe Miasteczko zobacz
04
04
I co dalej z parkiem? zobacz

WUNDERTEAM czyli dzielna drużyna. Prolog

Drukuj
Opublikowano Super User

      Po stu dniach rządów formacji, która ma w nosie prawo, a sprawiedliwość przewidziana jest dla swoich, wszyscy normalni w tym kraju zadają sobie pytania: czy po raz kolejny zrobiono nas w bambuko
Jakim trzeba być słabym człowiekiem, by po wyborze, w niezłym stylu, na najwyższy urząd w państwie dać się sterować z drugiego siedzenia? Dlaczego w skład rządu i szerszej drużyny mającej realizować dobrą zmianę wchodzą ludzie bez kompetencji merytorycznych, a jedynie z nadania partyjnego? Czy Rzeczpospolita Polska będzie w świecie postrzegana jako ”Rydzykland Pispolity”?

Czy nie byłoby sprawy TW „Bolek”, gdyby był on księdzem? Jak to możliwe, że limuzyna prezydencka „wysokiej klasy” na prostym odcinku drogi wpada do rowu? Czy w ciągu roku grozi nam katastrofa finansowa? Czy „nowa” komisja do sprawy katastrofy w Smoleńsku wyjaśni udział w niej obu braci? 
       A z naszego najbliższego podwórka - czy rozliczone zostaną nieprawidłowości przy budowie Stadionu Śląskiego, strat w kolejach śląskich, strat finansowych w WPKiW , zaniechania remontów i doprowadzenia do ruiny Fali, wyłączenia z eksploatacji Kapelusza itp. Jak, dlaczego, czy…..? . Pytań jest wiele.
     Już niedługo ukaże się pierwszy odcinek nowego cyklu ukazującego bezhołowie w dalszym ciągu drążące naszą biedną ojczyznę.

Komentarzy (10)

 • Don Pedro
  Dziś w parku byłem świadkiem zabawnej scenki. Mała dziewczynka przechodząc z opiekunem obok od dawna remontowanego stadionu stwierdziła: " to chyba jakieś muzeum". Ileż w tym stwierdzeniu dojrzałej myśli trafnie opisującej nasze procesy inwestycyjne.
 • Don Pedro
  Za poprzednikami podaję,że ten który głosami kibiców jest prezydentem z "Bożej łaski" chce dać kasę klubowi. Jest to 18 baniek Chorzów to bieda, a on chce regulować czyjeś długi. Kibice w pierwszej kolejności wywalić prezesa, a następnie "glacoka"! Tajemnicą poliszynela jest to, że jeden wart drugiego. Od dawna też wiadomo, że "swój do swego ciągnie".
 • Robert
  @Kiler Jurek referendum to dobre rozwiązanie , przecież glacok ma Chorzów w d.pie !
 • Kiler Jurek
  Czy wiecie,że kibice Ruchu chcą referendum ws odwołania "glacoka"?
 • Jupikajej
  Ja na Onecie znalazłem listę z 200 nazwiskami, które dały czadu : " Dwustu ludzi dobrej zmiany".
 • Paweł
  Do "saski". Myślę, że członkowie stowarzyszenia mieli nadzieję na normalność po wyborach. Jak na razie srodze się zawiedli i oni i wszyscy ludzie, którym na sercu leży dobro naszej ojczyzny.
 • Jan
  "Jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził"
  Szkoda że w artykule nie zauważa się pozytywów nowego rozdziału takich jak powrót do szacunku naszej Ojczyzny, jej patriotyzmu,etyki, i moralności . Planu gospodarczego V-ce premiera Morawieckiego..tropienia niebotycznych malwersantów gospodarczych czy.czyszczenia tzw obszarów sprawiedliwości/tj prokuratury.sądów , aparatów śledczych,komorników/Nie będę polemizował z+500.Oraz że za mało zrobiono i że nie ma demokracji bo to hipokryzja.
 • Don Pedro
  Polecam artykuł w "Fakt"-cie "Działacze i koledzy PiS dostali 100 stanowisk w 100 dni!". Tak kształtują się kolesiowskie charaktery!
 • saski
  widzę że stowarzyszeniu "Nasz Park" nie pasuje wszystko co się wokół dzieje , trochę pokory panowie i panie
 • Robert
  Praktycznie w samorządzie regionalnym nic się nie zmieniło ta sama władza PO-PSL- RAŚ -SLD i dlatego nie ma zmian we władzach i radach nadzorczych , co szkodzi ich prawidłowej dIałalności, a jak zmiany są to nie na lepsze przykładowo zmiana prezesa WPKIW na towarzysza partyjnego PO z Małopolski!

pozostało 500 znaków

Cancel or

2011 WUNDERTEAM czyli dzielna drużyna. Prolog. Stowarzyszenie "Nasz Park"
Joomla