01
01
Nasz park ? zobacz
02
02
Koniec Elki zobacz
03
03
(Nie) Wesołe Miasteczko zobacz
04
04
I co dalej z parkiem? zobacz

Fala - ciąg dalszy

Drukuj
Opublikowano Super User

      No i mamy odpowiedź na nasze wystąpienie o udzielenie informacji publicznej i przekazanie nam  wyników kontroli państwowych instytucji dot. stanu kąpieliska FALA, które nie zostało otwarte w sezonie letnim 2015. Oczywiście jak się spodziewalismy odmówiono  nam udzielenia informacji publicznej ponieważ mimo, że  kontrole rozpoczęly się w  czerwcu br.  cyt. "cały czas trwają i dopiero po ich zakończeniu wydane zostaną stosowne orzeczenia". Wskazano także, że kapielisko zostało zamknięte na wniosek służb wewnętrznych WPKiW SA, co mija się z oświadczeniem przedstawiceli Parku do prasy o tym, że decyzja w sprawie uruchomienia Fali wydana zostanie po badaniach p.poż, san-epidu i inspekcji budowlanej.
       Nie pozostaje nam nic innego jak odwołać się od odmowy udzielenia informacji publicznej  i zwrócić się  o udostępnienie pisemnego wniosku służb wewnętrznych WPKiW  oraz jego uzasadnienia z opisem stanu technicznego kąpieliska oraz uchwały zarządu spółki  w sprawie nie uruchamiania kapieliska w roku 2015. 

Komentarzy (1)

  • jan
    Jak takie osoby mogą pracować w WPKiWSA ?Gdzie dennośc myślenia o dobru wspólnym jest bagatelizowana.
    Należy sie zastanowić nad powidomieniem Prokuratury o działaniu byłego Prezesa Parku na spowodowanie ewidetnej szkody wobec spólki WPKiWSA w zakresie nielegalnej wycinki drzew na terenie Parku i obciazenia Parku karą ponad trzymilinową.Jak długo jeszcze bedzie trwał ten koszmar rzadów P O/czyt Partii Obłudy/-pozdrawiam

pozostało 500 znaków

Cancel or

2011 Fala - ciąg dalszy. Stowarzyszenie "Nasz Park"
Joomla