01
01
Nasz park ? zobacz
02
02
Koniec Elki zobacz
03
03
(Nie) Wesołe Miasteczko zobacz
04
04
I co dalej z parkiem? zobacz

Nasze małe ambergold odcinek 55 „GODGATE”

Drukuj
Opublikowano Super User

     „PO w szoku po własnych badaniach."  Ludzie piszą o nas per skur***y". My może aż tak dobitnie nie określamy Godlewskiego i jego partyjnych fąfli. Ten szok to wynik buty i arogancji układu rządzącego. Ci ludzie są przekonani, że mają do czynienia z półgłówkami, którzy nie są w stanie rozróżnić prywaty, łapownictwa i złodziejstwa od rzetelnego gospodarowania.
        Uważają, że społeczeństwu wystarczą igrzyska typu „Kongres seniora” organizowany w WPKiW po raz kolejny. Stratedzy partii o barwach niebiesko-pomarańczowych słusznie zauważyli, że ludzie w słusznym wieku z poczucia obowiązku zawsze uczestniczą w wyborach. Warto więc tym styranym przez życie wręczyć  „marchewkę”. A „kij”? Tych jest dużo. Ochrona zdrowia czy emerytury. ZUS ma dziś poważny problem krótko skwitowany przez  „ Kabaret Młodych Panów”  „Co tam słychać? Emeryci nie chcą zdychać”. Wynika z tego, że ochrona zdrowia jest na „wysokim” poziomie.
       Skończył się czas kiedy ludzie w słusznym wieku słuchali Kościoła. Dziś autorytet Kościoła znacznie upadł, a babciom i dziadkom przybyło ważne zadanie – chronić swoich ukochanych wnuczków przed niecnymi zapędami niektórych duchownych.  Seniorzy w wielu wypadkach są jedynymi bliskimi,  na których ich pociechy mogą liczyć. Wielu rodziców zaś prowadzi za granicą walkę o rodzinny  byt, a także o przetrwanie tego kraju.

      Tak, tak drogi Czytelniku dzisiejsi emigranci wspomagają znacząco  możliwości nabywcze Polaków.  Być może kacyki platformerskie nie wiedzą co kształtuje popyt, który wpływa na rozwój gospodarczy. To właśnie emigranci spowodowali, że naszego  kraju nie dotknęła recesja jak w całej Europie. „Polacy, którzy zdecydowali się na pracę w którymś z krajów UE, w ciągu dziesięciu lat od wstąpienia Polski do Unii łącznie przesłali do kraju gigantyczną kwotę ponad 36 mld euro. (ok. 144 mld złotych) – podaje NBP. Bank zauważa, że kwoty przekazywane do kraju przez emigrantów od 6 lat utrzymują się na stałym poziomie ok. 16 mld złotych rocznie, jednak z tendencją spadkową.”. To tak jakby Europa udzieliła nam bezzwrotnej pożyczki.
       Wynika z tego, że Komorowski, Tusk czy Kopacz  zrobili niewiele dla pomyślności naszego kraju. Teraz w obliczu pierwszej klęski wyborczej (I tura) sztabowcy Komorowskiego chwytają się  „brzytwy”. Fakt, że urzędujący prezydent wyciąga w czasie debaty „blokowanie” etatu przez adwersarza na uczelni świadczy o bardzo małej wiedzy. Każdy pracownik ma prawo do urlopu bezpłatnego. Powodami może być poratowanie zdrowia, okresowy wyjazd zagraniczny czy posłowanie. A  zainspirowanie rzekomo spontanicznie występującej na mitingu wyborczym studentki to już przesada. Komorowski bardzo nisko ceni intelekt  Polaków, którzy potrafią oddzielić „ziarno od plew”.  

   „Tomasz Lis i Tomasz Karolak cytowali w programie "Tomasz Lis na żywo" na antenie TVP2 wpis z fałszywego konta Kingi Dudy, córki kandydata na prezydenta, Andrzeja Dudy. Miała ona napisać na Twitterze, że jeśli jej ojciec zostanie prezydentem, to odda Oscara, którego zdobył film "Ida".” Dla wszystkich niezorientowanych aktorzyna  Karolak jest członkiem honorowego komitetu wyborczego Komorowskiego. Później platformersi dziwią się:  „Nastroje wśród badanych w ogóle były radykalne. Ludzie mówili o Platformie per „gnoje”, „bydło”, a nawet „skurwysyny”. To mnie uderzyło najbardziej. Jeśli Kopacz czegoś z tym nie zrobi, to Platforma zostanie na jesieni pozamiatana.”- mówi "Newsweekowi" jeden ze sztabowców Komorowskiego.

SZANOWNI  WYBORCY TEN CYTAT MÓWI WSZYSTKO I TEGO SIĘ TRZYMAJMY

Komentarzy (7)

 • Jan
  Tak trzymać rodacy, nie wszyscy Polacy są odmużdżeni.
  PO /czyt Partia Obłudy / musi zostac ze sceny Polski zmieciona , na manowce historii.Jestem dumny że jestem czastką tych którzy wybrali zmianę.pozdrawiam wszystkich Realista
 • Jan
  Myślałem że wiekszosć społeczeństwa jest na stałe odmużdżone Polacy pokazali że nie są marionetkami.
  PO/czyt Parti Obłudy / musi dowodzą że ze sceny naszego kraju musi zniknąc PO ,to gorsze od zarazy.Poczuwam sie usatysfakcjonowany być czaską tak logicznie myslącej społeczności.Dość obłudy i zadufania ,-bądżmy razem do jesieni.,serdecznie pozdrawiam , patrzacy w przyszłość,-Realista
 • Don Pedro
  Dziękuję tym wszystkim którzy w pierwszej turze głosowali na Pawła Kukiza, natomiast w drugiej na Dudę. W ten sposób zaczęliśmy demontaż mafijnego układu rządzącego. Dokończymy jesienią.
 • Don Pedro
  Nareszcie się wydało, Komorowski wstydzi się partii z której się wywodzi. Na debacie Duda wręczył Komorowskiemu miniaturkę flagi PO. Komorowski oddał flagę prowadzącej debatę Monice Olejnik. Ta z kolei odłożyła flagę na bok. To dobry prognostyk przed jesiennymi wyborami - "Sztandar Platformy Obywatelskiej wyprowadzić".
 • Don Pedro
  Dziś na konwencji A. Dudy Janusz Rewiński zaintonował na znaną melodię:
  ...Zwycięży Andrzej Duda, zwycięży Polska brać,
  a cała Tuska banda w pośredniaku winna stać. Tą drugą część pozwoliłem s\obie zmienić.
 • jan
  art na czasie i w sama dziesiątkę.Etyka i moralność zeszła na manowce.Polska jest na rozdrożu, nazwa rzadzacych,jest jedna to" Paria Obłudy".Na spotkaniu w K-ch Pan Prof Buzek zachwalał Komorowskiego , a zebrani klakierowali.Pan Buzek zamknął ponad trzydzieści kopalń /gdy rzadzil/i dzisiaj oczekuje poklasku dla Komorowskiego.Szanowni rodacy obudzcie sie i włączcie ostrzegawcze komórki, by nie dopuscic do władzy niszczycieli gospodarczych naszego Kraju. POLSKA POTRZEBUJE ZMIAN A NIE STAGNACJI.
 • Konrad
  Dziś Kraśko w Wiadomościach telewizji reżimowej przeprosił za Lisa, ale za chwilę dodał, że jakiś cymbał w ubiegłym tygodniu przekazał nieprawdziwe informacje dot Komorowskiego. To co robi telewizja reżimowa czy TVN to wazeliniarstwo.

pozostało 500 znaków

Cancel or

2011 Nasze małe ambergold odcinek 55 „GODGATE”. Stowarzyszenie "Nasz Park"
Joomla