01
01
Nasz park ? zobacz
02
02
Koniec Elki zobacz
03
03
(Nie) Wesołe Miasteczko zobacz
04
04
I co dalej z parkiem? zobacz

Nasze małe ambergold odcinek 46 „GODGATE”

Drukuj
Opublikowano Super User

   „Jest mi bardzo przykro, że jesteśmy tak okłamywani. Jestem Polakiem i nagle zostałem obnażony przez takich gówniarzy, którzy nazywają się ministrami. Ma się obywatela za nic. Jestem przerażona, każdemu można podłożyć pluskwę! Polska jest bezsilna. Państwa jako takiego nie ma. To republika kolesiów!”. 

To tylko część głosów wstrząśniętego społeczeństwa.  Wydawało się nam, że możemy udać się    na   odpoczynek . A   tu  każdy dzień przynosi jakieś rewelacje. Nas jednak najbardziej zmartwiła informacja o „zasilaniu”  przez rząd kont niektórych tytułów prasowych. Bo niby to reklama, ogłoszenia.  Tak   naprawdę   to „kupuje” się redaktorów naczelnych, by w określonych sytuacjach prasa pisała peany na cześć rządzących jak to planują, wizualizują,  realizują. Wszyscy ci czytelnicy, którzy od dłuższego czasu interesują się sprawami parku na pewno pamiętają, jak park rozdawał przez kilka miesięcy w roku weekendową Gazetę Wyborczą. Przecież redakcja   nie     przekazywała    parkowi     wydań     za     darmo (    faktury    na kilkanaście tysięcy miesięcznie). Później w takiej „gazecie” można płodzić różne dyrdymały.
      J
ak podały ostatnio media zmaterializowała się nasza przepowiednia, że zastępca prezia straci stołek na rzecz „czerwonych”.

Z Gliwic przybył niejaki Widuch, oczywiście bez konkursu. Po co tam jakieś konkursy?   Po co zabierać czas na jakieś komisje? Przecież w Polsce konkursy to fikcja! Po co fachowość ?  Najlepiej    być  „ dyrektorem   w firmie działającej na rynku mediów” (Marek Widuch-o mnie). Teraz    ludziska  to już na pewno musicie wywalić przez okno Wasze lodówki,  bo każde ich otwarcie to wizyta słońca parku w Waszych domach.  A tak na marginesie. Jaki podobny życiorys zawodowy Widucha do życiorysu Godlewskiego, coś na wzór kultowego „mój mąż jest z zawodu dyrektorem”.
Nas jednak ciekawi czym teraz będzie jeździł były wiceprezes, a obecnie nowy dyrektor od jakiś tam spraw. Jako wiceprezes  miał do dyspozycji parkowego „Orlando”,   swoją „Astrę” sprzedał. Najwyżej    przesiądzie się na któregoś Melexa albo na rower najlepiej z napędem elektrycznym.
      No i po co było szukać inwestorów w USA czy Anglii. Wystarczyło, że   niejaki     Sikorski, jeszcze     minister    od    zagranicy powiedział, że interesy z Amerykanami to wałek, a już Godlewski znalazł blisko inwestora. Ciekawe  tylko, w której knajpie przekonywał Słowaków do inwestycji w Wesołe Miasteczko? No   bo   przecież   nie zabrał ich do tego cmentarzyska urządzeń     rozrywkowych! Ach zapomnieliśmy, że prezio to mistrz wizualizacji. Na pewno zabrał ich na   kolację do zaprzyjaźnionej knajpy. Puścił Słowakom film jak to ludziska bawią się na „Wieży Swobodnego  Spadku”- wybitnej    myśli  technicznej sąsiadów zza wschodniej granicy, czy    na    urządzeniach  „Rabkolandu”. Oczarowani Słowacy bez namysłu zgłosili akces: „Ja, robimy   dill”.Teraz tylko  prezio  się zastanawia, czy i jego czasem  ktoś nie nagrał.
     Teraz już wiemy dlaczego marszałek dał Godlewskiemu pięć baniek na wąskotorówkę. Dwie bańki z    hakiem Godlewski    zapłacił   za kolejkę, a resztę przeznaczył na inne „inwestycje”. Przecież    musi    dać zarobić zaprzyjaźnionej, jedynej na rynku firmie konsultingowej. No, a reszta na kolację. Hitem    całego   tego dilu jest wypowiedź dyrektora Wesołego Miasteczka Cebuli : „Sprawdzimy czy ich model biznesowy zadziała też na Śląsku”.   Jak wy to sprawdzicie ? Przecież    to   trzeba mieć dobrze w głowie poukładane. Trzeba mieć wiedzę, a nie być wizjonerem.
   Dziś rzecznik parku ogłosił odstąpienie od budowy hali z „ 26 urządzeniami, strefą show, gastronomią oraz strefą zakupów dla grupy docelowej, jaką są dzieci w przedziale wiekowym 6-14 lat”. Co im się stało, że nagle Stowarzyszenie „Nasz Park” ma rację. A może dziennikarz coś popieprzył?

 

Komentarzy (2)

  • Don Pedro
    Myślałem, że ten nasz naród nauczył się, że oficjalna prasa kłamie. SKO ogłosiło, że uchylono decyzję nakładającą na park karę za nielegalną wycinkę drzew. Innej decyzji być nie mogło. Ten najważniejszy w SKO też chce pracować, też ma dupę wysmarowaną butaprenem i przyklejoną do stołka. Stowarzyszenie "Nasz Park" wyświetliło niestety tylko część prawdy. W parku wycięto nielegalnie trzy razy tyle drzew. Zgodnie z zasadą "swój swego popiera" należało tak prześwietlić sprawę, by decyzję uchylić.
  • jan
    Szkorbut przenióśł sie do spółek zarzadzanych przez PO/czyt Partie Obłudy/.Patrzac na n dworskie zarzadzaniew WPKiW to nóż sie w kieszeni otwiera.
    Najgorsze jest to że zaraza szerzy sie pandemicznie.
    Ministrowie maja w d...e Polskę najwazniejsze by koledzy i rzadzący mieli zabezpieczony byt.-takie artykuły winny być w prasie centralnej-pozdrawiam

pozostało 500 znaków

Cancel or

2011 Nasze małe ambergold odcinek 46 „GODGATE”. Stowarzyszenie "Nasz Park"
Joomla