01
01
Nasz park ? zobacz
02
02
Koniec Elki zobacz
03
03
(Nie) Wesołe Miasteczko zobacz
04
04
I co dalej z parkiem? zobacz

Jeszcze o "Wigilii dla samotnych" w Kapeluszu

Drukuj
Opublikowano Super User

Temat "Wigilii  dla samotnych" już prawie przebrzmiał niemniej na prośbę Pana Mikołaja Rykowskiego -  pomysłodawcy tego spotkania  samotnych w Kapeluszu  pragniemy  raz jeszcze wrócić do tematu i wyjaśnić kilka spraw.  Z rozmowy  zainicjowanej przez restauratora prowadzacego  "Wioskę rybacką"  wywnioskowaliśmy, że nie przypisuje On sobie  roli  sponsora tego przedsięwzięcia, jest natomiast szczęśliwy, że dzięki wielu  sponsorom, którzy dostarczyli i sfinansowali produkty i  towary niezbędne do przygotowania  kolacji i całego otoczenia oraz wielu wolontariuszom  mógł z zespołem swoich pracowników przygotować  tą wieczerzę.
    Na  dowód tego z  plakatu informującego o wigilii, przekazanego nam przez P. Mikołaja wykonanego na jego zlecenie można dowiedzieć się o wszystkich partnerach, sponsorach oraz patronach tego przedsięwzięcia , co niestety pominięto ( oprócz patronatu honorowego) w plakacie wykonanym na zlecenie Parku (WPKiW). W  rozmowie okazało się więc, że mamy do czynienia z restauratorem, który nie czuje  się sponsorem tego wspaniałego przedsięwzięcia, a jedynie jego pomysłodawcą  i  jednym z organizatorów.
     Wróciliśmy do tematu także dlatego, by jeszcze raz potwierdzić naszą pozytywną opinię dla organizowania  w Parku wszelkich społecznie użytecznych akcji obejmujących m.in. osoby  samotne, niepełnosprawne  i seniorów. Cieszy nas  także  zapowiedziane na 20 kwietnia 2014  Śniadanie Wielkanocne.

 

    Nie możemy natomiast godzić się z wykorzystywaniem przez kierownictwo WPKiW jakiejkolwiek  działalności realizowanej w Parku na rzecz różnych grup społecznych ( seniorzy, niepełnosprawni, młodzież, dzieci ) za którą to działalność kierownictwo pobiera się sowite wynagrodzenie – dla osobistego promowania się i zaspokajania  własnych interesów  politycznych. A że tak jest -  niech świadczą  banery,  plakaty  dot. każdej imprezy organizowanej w Parku ( np. biegi, koncerty, itp.) sygnowane imiennym zaproszeniem Prezesa WPKiW, projektowane i drukowane  na koszt spółki.

 

 

 

 

Komentarzy (0)

pozostało 500 znaków

Cancel or

2011 Jeszcze o "Wigilii dla samotnych" w Kapeluszu. Stowarzyszenie "Nasz Park"
Joomla